Biz Kimiz?

SAP sektöründe, 15 yılı aşkın deneyime sahip yetkin danışman kadrosuna sahip olan MRPSOFT Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Şirketi, SAP kurumsal iş çözümleri alanında uzmanlaşmış, müşterilerine yüksek nitelikli ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bir teknoloji ve yönetim danışmanlığı şirketidir.

Neden MRPSOFT?

Global Proje Deneyimi

Somut ve başarılı sonuçlara ulaşmak için tek başına teknolojinin yeterli olmadığını biliyoruz. Yalnızca kendisini sürekli geliştiren, özgüvenli ve işine sıradışı bir tutku ile bağlı uzmanlar arzulanan iş hedeflerine en uygun çözümleri sunabilir. Birbirinden farklı sektörlerde başarı ile teslim edilmiş olan yerel ve uluslararası projelerdeki deneyimleri ile MRPSOFT ekibi, SAP sektöründe saygın bir konuma sahiptir.

Teknoloji

İşimiz ile ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyor; teknolojiyi müşterilerimizin daha verimli çalışmalarını sağlayacak şekilde süreçlerimize adapte ediyoruz. Bu kapsamda mobil çözümlerden SAP HANA uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede müşterilerimize en yeni teknolojiyi sunuyoruz.

Özel Çözümler

Farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübelerden ortaya çıkan ihtiyaçları SAP’de müşterilerimize özel geliştirip hazır çözümler haline getirdik. Böylece, sunduğumuz özel ürünler ile sektörel süreçlerin yönetimlerini hızlandırıp daha etkin ve verimli hale getiriyoruz.

NonSAP

SAP ve Digital olarak çalışan ekiplerimiz, SAP entegrasyonlarınızı diğer yazılım platformlarında da destekliyor.